Pakiety medyczne dla pracowników mogą być ciekawą alternatywą dla klasycznych bonów towarów, jakie pracodawcy oferują im zwykle na świąteczne zakupy.

Upominek nie tylko „inny” ale i przemyślany!

Jakie KORZYŚCI ma pracodawca z wykupienia pakietów medycznych?

 

  • Zyskuje ich lojalność i autentyczną wdzięczność.
   Pracownik zamiast doraźnego „bonu” na zakupy, który i tak szybko zostanie „przejedzony” zyskuje darmowy dostęp do prywatnej służby zdrowia. W dowolnej chwili może wybrać się do specjalisty, nie musi też brać dnia wolnego na to, żeby „odstać swoje” w długiej kolejce z jaką musiałby się liczyć czekając na lekarza na NFZ
 • Zyskuje zmniejszenie się absencji chorobowej i tym samym większą wydajność pracy
 • Zyskuje większą motywację pracowników do pracy.
  Oni wiedzą, że jeśli zostaną zwolnieni, to stracą pakiet medyczny, który działa zdecydowanie lepiej niż państwowa służba zdrowia.
 • Zyskuje zmniejszenie ew. kosztów i czasu, które są związane chociażby z obsługą i realizacją badań wstępnych, okresowych i kontrolnych, jakie w firmach są przeprowadzane.
  Pracownik ma pakiet medyczny, wykonuje te badania szybciej i bez „stania” w kolejkach do specjalistów.
 • Zyskuje pewność, że pracownicy dbają o swoje zdrowie, a tym samym i zawodową wydajność.
  Pracownik nie odkłada wizyty u lekarza w nieskończoność, może szybko reagować na ew. problemy ze zdrowiem i tym samym szybciej wraca do pracy. Nie musi też czekać na wizytę u lekarza np. 5 miesięcy, w czasie których jego wydajność w pracy spada do zera. Przy pakiecie medycznym pracownik do 5 dni roboczych jest u lekarza.
 • Zyskuje wewnętrzny spokój pracowników, co przekłada się na efekty ich pracy
  Gdy  zachoruje ktoś z najbliższej rodziny pracownika, a ten posiada firmowy, rodzinny pakiet medyczny – wówczas pracownik nie musi obawiać się ani kolejek, ani długich miesięcy oczekiwania na przyjecie dziecka/żony do lekarza. Wizyta odbędzie się max w 5 dni.

 

Fakty: Już w 2012 roku blisko 1,5 mln Polaków miało abonamentowy dostęp do prywatnej służby zdrowia, i już wtedy eksperci szacowali, że do 2022 r. takie medyczne pakiety będzie miało ok. 10 mln Polaków.

Jak wyróżnić pakietem lepszych pracowników?

Wykupując pakiety medyczne Signum możesz nie tylko sprawić wszystkim (lub wybranym) pracownikom jeden konkretny pakiet medyczny (indywidualny).
Tych najlepszych, których cenisz najbardziej lub są dla firmy szczególnie ważni, możesz wyposażyć w pakiet medyczny partnerski (obejmujący również małżonka/partnera), lub rodzinny (obejmujący prywatną opieką medyczną CAŁĄ rodzinę – rodziców oraz dzieci).

Ile kosztują pakiety medyczne SIGNUM dla pracowników?

Pakiety medyczne dla firm do 3 pracowników:pakiet smallbusiness

Pakiety medyczne dla firm powyżej 3 pracowników:

powyżej 3 pracownikow

 

Jeśli w Twojej firmie ich jeszcze nie ma – nadchodzące święta są doskonałą okazją do tego, by to zmienić! Taki prezent znaczy więcej niż 100 zł na zakupy spożywcze – i dla firmy i dla jej pracowników.

Masz pytania?
Napisz, lub zadzwoń!